БугаријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Столът/Stolut, Севлиево/Sevlievo, Габрово/Gabrovo, Северен централен регион/North-Central: 5452

5452

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Столът/Stolut, Севлиево/Sevlievo, Габрово/Gabrovo, Северен централен регион/North-Central
Град :Столът/Stolut
Регионот 3 :Севлиево/Sevlievo
Регионот 2 :Габрово/Gabrovo
Регионот 1 :Северен централен регион/North-Central
Земја :Бугарија(BG)
Поштенски :5452

Други Информации
Јазик :Bulgarian/English (BG/EN)
Регионален Код :BG-07
ширина :42.93216
должина :24.98073
Временска Зона :Europe/Sofia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Столът/Stolut, Севлиево/Sevlievo, Габрово/Gabrovo, Северен централен регион/North-Central се наоѓа во Бугарија. Нејзините поштенски код е 5452.

Другите се е достапен
Столът/Stolut, Севлиево/Sevlievo, Габрово/Gabrovo, Северен централен регион/North-Central,5452 ©2014 Поштенски Пребарување