БугаријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Долни Луковит/Dolni Lukovit, Искър/Iskar, Плевен/Pleven, Северен централен регион/North-Central: 5867

5867

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Долни Луковит/Dolni Lukovit, Искър/Iskar, Плевен/Pleven, Северен централен регион/North-Central
Град :Долни Луковит/Dolni Lukovit
Регионот 3 :Искър/Iskar
Регионот 2 :Плевен/Pleven
Регионот 1 :Северен централен регион/North-Central
Земја :Бугарија(BG)
Поштенски :5867

Други Информации
Јазик :Bulgarian/English (BG/EN)
Регионален Код :BG-15
ширина :43.51376
должина :24.21507
Временска Зона :Europe/Sofia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Долни Луковит/Dolni Lukovit, Искър/Iskar, Плевен/Pleven, Северен централен регион/North-Central се наоѓа во Бугарија. Нејзините поштенски код е 5867.

Другите се е достапен
Долни Луковит/Dolni Lukovit, Искър/Iskar, Плевен/Pleven, Северен централен регион/North-Central,5867 ©2014 Поштенски Пребарување