БугаријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Крачимир/Krachimir, Белоградчик/Belogradchik, Видин/Vidin, Северозападен регион/North-West: 3964

3964

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Крачимир/Krachimir, Белоградчик/Belogradchik, Видин/Vidin, Северозападен регион/North-West
Град :Крачимир/Krachimir
Регионот 3 :Белоградчик/Belogradchik
Регионот 2 :Видин/Vidin
Регионот 1 :Северозападен регион/North-West
Земја :Бугарија(BG)
Поштенски :3964

Други Информации
Јазик :Bulgarian/English (BG/EN)
Регионален Код :BG-05
ширина :43.58333
должина :22.55694
Временска Зона :Europe/Sofia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Крачимир/Krachimir, Белоградчик/Belogradchik, Видин/Vidin, Северозападен регион/North-West се наоѓа во Бугарија. Нејзините поштенски код е 3964.

Другите се е достапен
Крачимир/Krachimir, Белоградчик/Belogradchik, Видин/Vidin, Северозападен регион/North-West,3964 ©2014 Поштенски Пребарување