БугаријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Еленов дол/Elenov Dol, Своге/Svoge, София/Sofia, Югозападен регион/South-West: 2275

2275

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Еленов дол/Elenov Dol, Своге/Svoge, София/Sofia, Югозападен регион/South-West
Град :Еленов дол/Elenov Dol
Регионот 3 :Своге/Svoge
Регионот 2 :София/Sofia
Регионот 1 :Югозападен регион/South-West
Земја :Бугарија(BG)
Поштенски :2275

Други Информации
Јазик :Bulgarian/English (BG/EN)
Регионален Код :BG-23
ширина :43.03377
должина :23.49405
Временска Зона :Europe/Sofia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Еленов дол/Elenov Dol, Своге/Svoge, София/Sofia, Югозападен регион/South-West се наоѓа во Бугарија. Нејзините поштенски код е 2275.

Другите се е достапен
Еленов дол/Elenov Dol, Своге/Svoge, София/Sofia, Югозападен регион/South-West,2275 ©2014 Поштенски Пребарување