Bulgarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Сив кладенец/Siv kladenets, Ивайловград/Ivaylovgrad, Хасково/Khaskovo, Южен централен регион/South-Central: 6585

6585

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Сив кладенец/Siv kladenets, Ивайловград/Ivaylovgrad, Хасково/Khaskovo, Южен централен регион/South-Central
Qytet :Сив кладенец/Siv kladenets
Rajon 3 :Ивайловград/Ivaylovgrad
Rajon 2 :Хасково/Khaskovo
Rajon 1 :Южен централен регион/South-Central
Vend :Bulgari(BG)
Kodi Postar :6585

Informacione të Tjera
Gjuhë :Bulgarian/English (BG/EN)
Kodi Rajoni :BG-26
gjerësi :41.40889
gjatësi :26.15917
Zona Koha :Europe/Sofia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Сив кладенец/Siv kladenets, Ивайловград/Ivaylovgrad, Хасково/Khaskovo, Южен централен регион/South-Central është e vendosur në Bulgari.Kodi i saj është zip 6585.

Të tjerët u kërkohet në
Сив кладенец/Siv kladenets, Ивайловград/Ivaylovgrad, Хасково/Khaskovo, Южен централен регион/South-Central,6585 ©2014 kodin postar Query