Bulgarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Смолница/Smolnitsa, Добрич/Dobrich, Добрич/Dobrich, Североизточен регион/North-East: 9383

9383

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Смолница/Smolnitsa, Добрич/Dobrich, Добрич/Dobrich, Североизточен регион/North-East
Qytet :Смолница/Smolnitsa
Rajon 3 :Добрич/Dobrich
Rajon 2 :Добрич/Dobrich
Rajon 1 :Североизточен регион/North-East
Vend :Bulgari(BG)
Kodi Postar :9383

Informacione të Tjera
Gjuhë :Bulgarian/English (BG/EN)
Kodi Rajoni :BG-08
gjerësi :43.62912
gjatësi :27.70960
Zona Koha :Europe/Sofia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Смолница/Smolnitsa, Добрич/Dobrich, Добрич/Dobrich, Североизточен регион/North-East është e vendosur në Bulgari.Kodi i saj është zip 9383.

Të tjerët u kërkohet në
Смолница/Smolnitsa, Добрич/Dobrich, Добрич/Dobrich, Североизточен регион/North-East,9383 ©2014 kodin postar Query