Bulgarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Махалата/Mahalata, Струмяни/Strumyani, Благоевград/Blagoevgrad, Югозападен регион/South-West: 2849

2849

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Махалата/Mahalata, Струмяни/Strumyani, Благоевград/Blagoevgrad, Югозападен регион/South-West
Qytet :Махалата/Mahalata
Rajon 3 :Струмяни/Strumyani
Rajon 2 :Благоевград/Blagoevgrad
Rajon 1 :Югозападен регион/South-West
Vend :Bulgari(BG)
Kodi Postar :2849

Informacione të Tjera
Gjuhë :Bulgarian/English (BG/EN)
Kodi Rajoni :BG-01
gjerësi :41.57861
gjatësi :23.09565
Zona Koha :Europe/Sofia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Махалата/Mahalata, Струмяни/Strumyani, Благоевград/Blagoevgrad, Югозападен регион/South-West është e vendosur në Bulgari.Kodi i saj është zip 2849.

Të tjerët u kërkohet në
Махалата/Mahalata, Струмяни/Strumyani, Благоевград/Blagoevgrad, Югозападен регион/South-West,2849 ©2014 kodin postar Query