БугаријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Паталеница/Patalenitza, Пазарджик/Pazardjik, Пазарджик/Pazardzhik, Южен централен регион/South-Central: 4418

4418

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Паталеница/Patalenitza, Пазарджик/Pazardjik, Пазарджик/Pazardzhik, Южен централен регион/South-Central
Град :Паталеница/Patalenitza
Регионот 3 :Пазарджик/Pazardjik
Регионот 2 :Пазарджик/Pazardzhik
Регионот 1 :Южен централен регион/South-Central
Земја :Бугарија(BG)
Поштенски :4418

Други Информации
Јазик :Bulgarian/English (BG/EN)
Регионален Код :BG-13
ширина :42.11700
должина :24.20000
Временска Зона :Europe/Sofia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Паталеница/Patalenitza, Пазарджик/Pazardjik, Пазарджик/Pazardzhik, Южен централен регион/South-Central се наоѓа во Бугарија. Нејзините поштенски код е 4418.

Другите се е достапен
Паталеница/Patalenitza, Пазарджик/Pazardjik, Пазарджик/Pazardzhik, Южен централен регион/South-Central,4418 ©2014 Поштенски Пребарување