БугаријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Вещица/Veshtitsa, Белоградчик/Belogradchik, Видин/Vidin, Северозападен регион/North-West: 3918

3918

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Вещица/Veshtitsa, Белоградчик/Belogradchik, Видин/Vidin, Северозападен регион/North-West
Град :Вещица/Veshtitsa
Регионот 3 :Белоградчик/Belogradchik
Регионот 2 :Видин/Vidin
Регионот 1 :Северозападен регион/North-West
Земја :Бугарија(BG)
Поштенски :3918

Други Информации
Јазик :Bulgarian/English (BG/EN)
Регионален Код :BG-05
ширина :43.67990
должина :22.59426
Временска Зона :Europe/Sofia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Вещица/Veshtitsa, Белоградчик/Belogradchik, Видин/Vidin, Северозападен регион/North-West се наоѓа во Бугарија. Нејзините поштенски код е 3918.

Другите се е достапен
Вещица/Veshtitsa, Белоградчик/Belogradchik, Видин/Vidin, Северозападен регион/North-West,3918 ©2014 Поштенски Пребарување