БугаријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Студентски град/Studentski grad, Столична/Stolichna, София-град/Sofia city, Югозападен регион/South-West: 1700

1700

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Студентски град/Studentski grad, Столична/Stolichna, София-град/Sofia city, Югозападен регион/South-West
Град :Студентски град/Studentski grad
Регионот 3 :Столична/Stolichna
Регионот 2 :София-град/Sofia city
Регионот 1 :Югозападен регион/South-West
Земја :Бугарија(BG)
Поштенски :1700

Други Информации
Јазик :Bulgarian/English (BG/EN)
Регионален Код :BG-22
ширина :42.65019
должина :23.34646
Временска Зона :Europe/Sofia
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Студентски град/Studentski grad, Столична/Stolichna, София-град/Sofia city, Югозападен регион/South-West се наоѓа во Бугарија. Нејзините поштенски код е 1700.

Другите се е достапен
Студентски град/Studentski grad, Столична/Stolichna, София-град/Sofia city, Югозападен регион/South-West,1700 ©2014 Поштенски Пребарување