Bulgarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Бреница/Brenitsa, Тутракан/Tutrakan, Силистра/Silistra, Североизточен регион/North-East: 7649

7649

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Бреница/Brenitsa, Тутракан/Tutrakan, Силистра/Silistra, Североизточен регион/North-East
Qytet :Бреница/Brenitsa
Rajon 3 :Тутракан/Tutrakan
Rajon 2 :Силистра/Silistra
Rajon 1 :Североизточен регион/North-East
Vend :Bulgari(BG)
Kodi Postar :7649

Informacione të Tjera
Gjuhë :Bulgarian/English (BG/EN)
Kodi Rajoni :BG-19
gjerësi :43.89044
gjatësi :26.61767
Zona Koha :Europe/Sofia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Бреница/Brenitsa, Тутракан/Tutrakan, Силистра/Silistra, Североизточен регион/North-East është e vendosur në Bulgari.Kodi i saj është zip 7649.

Të tjerët u kërkohet në
Бреница/Brenitsa, Тутракан/Tutrakan, Силистра/Silistra, Североизточен регион/North-East,7649 ©2014 kodin postar Query