Bulgarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Брястово/Bryastovo, Балчик/Balchik, Добрич/Dobrich, Североизточен регион/North-East: 9647

9647

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Брястово/Bryastovo, Балчик/Balchik, Добрич/Dobrich, Североизточен регион/North-East
Qytet :Брястово/Bryastovo
Rajon 3 :Балчик/Balchik
Rajon 2 :Добрич/Dobrich
Rajon 1 :Североизточен регион/North-East
Vend :Bulgari(BG)
Kodi Postar :9647

Informacione të Tjera
Gjuhë :Bulgarian/English (BG/EN)
Kodi Rajoni :BG-08
gjerësi :43.45000
gjatësi :28.20000
Zona Koha :Europe/Sofia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Брястово/Bryastovo, Балчик/Balchik, Добрич/Dobrich, Североизточен регион/North-East është e vendosur në Bulgari.Kodi i saj është zip 9647.

Të tjerët u kërkohet në
Брястово/Bryastovo, Балчик/Balchik, Добрич/Dobrich, Североизточен регион/North-East,9647 ©2014 kodin postar Query