Bulgarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Оселна/Oselna, Етрополе/Etropole, София/Sofia, Югозападен регион/South-West: 2186

2186

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Оселна/Oselna, Етрополе/Etropole, София/Sofia, Югозападен регион/South-West
Qytet :Оселна/Oselna
Rajon 3 :Етрополе/Etropole
Rajon 2 :София/Sofia
Rajon 1 :Югозападен регион/South-West
Vend :Bulgari(BG)
Kodi Postar :2186

Informacione të Tjera
Gjuhë :Bulgarian/English (BG/EN)
Kodi Rajoni :BG-23
gjerësi :42.91667
gjatësi :24.15000
Zona Koha :Europe/Sofia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Оселна/Oselna, Етрополе/Etropole, София/Sofia, Югозападен регион/South-West është e vendosur në Bulgari.Kodi i saj është zip 2186.

Të tjerët u kërkohet në
Оселна/Oselna, Етрополе/Etropole, София/Sofia, Югозападен регион/South-West,2186 ©2014 kodin postar Query