Bulgarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Дрянова глава/Dryanova glava, Кирково/Kirkovo, Кърджали/Kurdzhali, Южен централен регион/South-Central: 6865

6865

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Дрянова глава/Dryanova glava, Кирково/Kirkovo, Кърджали/Kurdzhali, Южен централен регион/South-Central
Qytet :Дрянова глава/Dryanova glava
Rajon 3 :Кирково/Kirkovo
Rajon 2 :Кърджали/Kurdzhali
Rajon 1 :Южен централен регион/South-Central
Vend :Bulgari(BG)
Kodi Postar :6865

Informacione të Tjera
Gjuhë :Bulgarian/English (BG/EN)
Kodi Rajoni :BG-09
gjerësi :41.37449
gjatësi :25.30310
Zona Koha :Europe/Sofia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Дрянова глава/Dryanova glava, Кирково/Kirkovo, Кърджали/Kurdzhali, Южен централен регион/South-Central është e vendosur në Bulgari.Kodi i saj është zip 6865.

Të tjerët u kërkohet në
Дрянова глава/Dryanova glava, Кирково/Kirkovo, Кърджали/Kurdzhali, Южен централен регион/South-Central,6865 ©2014 kodin postar Query