Bulgarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Пресека/Preseka, Кирково/Kirkovo, Кърджали/Kurdzhali, Южен централен регион/South-Central: 6862

6862

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Пресека/Preseka, Кирково/Kirkovo, Кърджали/Kurdzhali, Южен централен регион/South-Central
Qytet :Пресека/Preseka
Rajon 3 :Кирково/Kirkovo
Rajon 2 :Кърджали/Kurdzhali
Rajon 1 :Южен централен регион/South-Central
Vend :Bulgari(BG)
Kodi Postar :6862

Informacione të Tjera
Gjuhë :Bulgarian/English (BG/EN)
Kodi Rajoni :BG-09
gjerësi :41.38782
gjatësi :25.18102
Zona Koha :Europe/Sofia
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Пресека/Preseka, Кирково/Kirkovo, Кърджали/Kurdzhali, Южен централен регион/South-Central është e vendosur në Bulgari.Kodi i saj është zip 6862.

Të tjerët u kërkohet në
Пресека/Preseka, Кирково/Kirkovo, Кърджали/Kurdzhali, Южен централен регион/South-Central,6862 ©2014 kodin postar Query